Prodej víceúčelové haly a pozemků

Cvokařská ul., Plzeň

4 870 000 Kč

Prodej haly s pozemky v lokalitě Plzeň 4 – Lobzy, v obchodní zóně. V sousedství jsou postavena velká obchodní centra Albert, Bauhaus, velkoprodej piva. V místě je řada dalších služeb a drobné nerušící výroby. Hala byla využívána stavební firmou. Je rozdělena na prostor pro skladování stavebních materiálů, prostor pro garážování stavebních strojů, část je upravena pro zaměstnance a kanceláře. V části pro opravy mechanizace je konstrukce osazená pojízdnou konzolovou kočkou, pod kterou je montážní jáma.

Areál je vhodný pro podnikání v oblasti drobné výroby i služeb.

Stavba je součástí pozemku parc. č. 2466. Jedná se o stavbu z ocelové nosné konstrukce s vyzdívkami z plných cihel. Zastřešní z ocelových nosníků tvořících sedlovou střechu s latěmi, na kterých je položena krytina z vlnitých osinkocementových desek. V části haly je patrová vestavba se sociálním zařízením, kancelářemi a sklady. Do haly je zavedena voda, kanalizace, elektro a plyn z veřejných sítí. Vestavba má vlastní plynové vytápění.

Objekt je více než rok opuštěný, vnitřní vybavení je zdemolované. Stavební části haly vykazují vady, cihelné výplně především ve štítových zdech jsou vlivem zatékající vody narušené, klempířské konstrukce jsou nefunkční, krytina popraskaná.

Další informace
Typ nemovitosti:komerční
Počet podlaží:2
Typ zakázky:prodej
Vlastnictví:osobní
Typ domu:víceúčelová hala
Stav nemovitosti:špatný
Sklep:Ne
Elektřina:Ano
Plyn:Ano
Kanalizace:Ano
Zahrada:Ne
Lokalita
Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.