prodej rodinného domu v Praze Satalicích

Satalice, U Starého hřiště č.p. 410

5 507 000 Kč

Rodinný dům leží v klidné části Satalic, nedaleko vlakového nádraží.  Stavba je součástí pozemku parc. č. 328/5. Dům je postaven v řadové zástavbě tří domů, jako krajový. K čelní straně domu je postavena garáž na jedno osobní auto. Stavba je jednopodlažní, cele podsklepená včetně garáže. Podkroví je využité.

Provedení:

Základy betonové s hydroizolacemi, obvodový plášť zděný, příčky zděné i sádrokartonové. Stropy nad suterénem železobetonové, krov stanový s tepelnou izolací, krytina ze živičných šablon na podbití. Podlahy dřevěné, vlýskové, dlažby keramické. Dveře plné do obložkových zárubní, vchodové dveře plastové. Okna plastová s dvojskly.

Do domu jsou zavedeny voda, kanalizace, elektro a plyn z veřejných inženýrských sítí. Vytápění je ústřední s kotlem na plyn.

Dispozice:

suterén – do suterénu je vchod z domu i ze zahrady. Prostory jsou využity pro skladování a je zde vestavěný bazén o rozměrech 3.00 x 4.00 m. Na využití suterénu pro fitness a vinotéku je připravena projektová dokumentace.

1.NP – zádveří, šatna, WC samostatné, sprchový kout, prostor rozdělený na obývací část, jídelní kout a kuchyňský kout. Prostor je horizontálně rozdělen různými výškami podlah, v obývacím prostoru a jídelním koutu tvoří strop část krovu.

Z obývacího prostoru vede dřevěné schodiště do galerie v podkroví, kde jsou tři pokoje, samostatné WC, šatna a koupelna s rohovou vanou.

Dispozice je upravena jako mezonetový byt.

Technický stav:

Dům byl postaven v roce 1986. Noví majitelé v roce 2009 provedli celkovou rekonstrukci a modernizaci. Okna byla vyměněna za plastová, nové vnitřní instalace včetně nového ústředního topení, nová kuchyně s vestavěnými spotřebiči. V přízemí vybudováno WC, sprchový kout a šatna. V podkroví nová koupelna.

Vnitřní dispozice domu je dokončena v luxusním provedení. Na rekonstrukci suterénu je připravena projektová dokumentace. Chybí oprava fasády. Celkový technický stav je velmi dobrý.

Dopravní dostupnost do centra Prahy je výborná, vlakem 15 min. na Hlavní nádraží Praha, autobusem k metru Rajská zahrada 7 min. a k metru Letňany 9 min. Základní občanská vybavenost je v místě.

Další informace
Typ nemovitosti:rodinný dům
Počet podlaží:1
Typ zakázky:prodej
Vlastnictví:osobní
Typ domu:rodinný
Stav nemovitosti:velmi dobrá
Sklep:Ano
Elektřina:Ano
Plyn:Ne
Kanalizace:Ano
Zahrada:Ano
Lokalita
Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.