Prodej rodinného domu v obci Skuhrov

Skuhrov 43, Jablonec nad Nisou

760 000 Kč

Prodej RD na vlastním pozemku o celkové výměře 1098 m2. Dům je v mírně svažitém terénu směrem k jihozápadu na samém okraji souvislé zástavby.

jedná se o dvoupodlažní dům s malým sklípkem a půdním prostorem přístupným po žebříku. Spodní část stavby je kamenná bez hydroizolací, vrchní část stavby je zděná, krov sedlový mansardový s krytinou z osinkocementových šablon kombinovanou s plechovými šablonami na části s menším spádem. V domě jsou dvě bytové jednotky s neúplným vybavením. V 1. NP je obývaný byt 3+1 s koupelnou a kuchyní. Je vybaven krbem v obývacím pokoji, koupelnou s vanou a samostatným WC. V patře je neobývaný byt s místností, která bývala kuchyní, ostatní pokoje slouží jako sklad. Dům je napojen na veřejný vodovod a elektro. Kanalizace je svedena do vlastního septiku s přepadem do terénu. Vytápění je ústřední na pevná paliva.

Dům je postaven na počátku min. století a je minimálně udržovaný.  Hlavní stavební konstrukce i vnitřní vybavení jsou na pokraji životnosti. pro zachování stavby a uvedení do dalšího obyvatelného stavu jsou nutné zásadní investice. Součástí stavby jsou vedlejší přístřešky se zastavěnou plochou do 25 m2. Dále přípojky, venkovní úpravy minimálního rozsahu.

Místo je přístupné po asfaltové komunikaci, která u předmětné nemovitosti končí. Jedná se o velmi hezké místo s výhledem do krajiny. Dle platného územního plánu zde končí zastavitelné plochy, další výstavba není možná. Místo je ideální pro bydlení i rekreaci v absolutním soukromí v sousedství lesa.

 

Další informace
Typ nemovitosti: dům
Počet podlaží:2
Typ zakázky:prodej
Vlastnictví:osobní
Typ domu:rodinný dům
Stav nemovitosti:špatný
Sklep:Ano
Elektřina:Ano
Plyn:Ne
Kanalizace:Ne
Zahrada:Ano
Lokalita
Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.