Prodej rodinného domu Pěnčín- Krásná

Pěnčín, Krásná čp. 70

5 500 000 Kč

Prodej rodinného domu v obci Pěnčín- Krásná . Dům je postaven jako jednobytový, tradičním zděným způsobem, a je umístěn na svažitém terénu okrajové zástavby místní části Krásná, náležející k obci Pěnčín. Je jednopodlažní, cele podsklepený (sklep je z části nad terénem- přístup je ze zahrady i z domu)  s využitým podkrovím. Je zde využito svažitého terénu, a přízemí je přístupné z přední strany přímo z přístupové cesty a suterén ze zadní strany přímo ze zahrady.

Do nemovitosti je přivedena voda, elektro na 220 i 380 V, kanalizace. Plyn je před domem s možností napojení.

Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo, jehož zdroj je ve třech zemních vrtech na vlastním pozemku. Stavba splňuje podmínky stanovené pro rodinné domy, a je pro bydlení velmi vhodné.

Dispozice:

1.NP – zádveří, garáž, kotelna, chodba, koupelna, WC, chodba, komora, schodiště, kuchyně, jídelna, zimní zahrada s bazénem, chodba, šatna, ložnice, obývací pokoj, dvě terasy.                                                                                                                                                                                                           podkroví podkroví – hala, schodiště, koupelna, dvě ložnice.

Dům byl postaven v roce 2000, tj. stáří 15 let. Na domě se projevily závady z nekvalitně provedených izolací spodní stavby a bazénu.

Další informace
Typ nemovitosti:dům
Počet podlaží:1
Typ zakázky:prodej
Vlastnictví:osobní
Typ domu:rodinný
Stav nemovitosti:dobrý
Sklep:Ano
Elektřina:Ano
Plyn:Ne
Kanalizace:Ano
Zahrada:Ano
Lokalita
Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.