Prodej provozního areálu v České Lípě – Dubicích

Litoměřická 92, Česká Lípa - Dubice

7 900 000 Kč

Prodej provozního areálu v České Lípě-Dubicích. Areál sloužil jako zázemí stavební firmy, kde byl administrativní objekt s číslem popisným, a přízemní halový objekt, rozdělený na garáže, dílnu a sklady materiálu. Rozsáhlé pozemky, na kterých se areál rozkládá mají výměru 4 315 m2. Poloha na východním okraji průmyslové části města s přímým přístupem z Litoměřické ulice je velmi vhodná pro podnikání z hlediska logistiky, napojení na inženýrské sítě a blízkosti potřebného zázemí.

Jedná se o přízemní budovy postavené v jedné stavební čáře. Jsou rozděleny na tři samostatné objekty, z nichž byl každý užíván k jiné činnosti.

Zadní část sloužila jako zámečnická dílna a sklad materiálu. Prostřední část byla využívána pro autodopravu, garážování a opravy, přední část sloužila jako sklad stavebních materiálů a malé mechanizace.

Objekta jsou přízemní nepodsklepené se sedlovou střechou, obvodové zdivo je tvárnicové o tlouštce 30 cm, krov je dřevěný, krytina z vlnitých desek. Vrata kovová dvoukřídlá, dveře kovové, okna jednoduchá.

Další informace
Typ nemovitosti:komerční - provozní areál
Počet podlaží:1
Typ zakázky:prodej
Vlastnictví:osobní
Stav nemovitosti:průměrný
Sklep:Ne
Elektřina:Ano
Plyn:Ano
Kanalizace:Ano
Zahrada:Ne
Lokalita
Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.